22 мая


12:44

Операція «Гірдон»: Гіркін усім задоволений, а Гордона вважає дурнем, мерзотником, майже го…доном

14 мая


15:42

Окупанти «ізолювали» у Донецьку обвинуваченого у справі МН17

17 сентября


12:33

Гончарук прокоментував свій коментар щодо ПриватБанку

10:18

Прем’єр Гончарук не виключає «компроміс» із Коломойським щодо ПриватБанку

09:12

«Слуги народу» пропонують змінити закон «Про столицю» і провести вибори мера Києва у грудні

08:58

Будинок колишньої глави Нацбанку Гонтаревої спалили

08:40

Дoба ООС: один наш військовий загинув, двох поранено

16 сентября


17:28

Після програного Зеленським парі чиновників міської ради Дніпра оголошено в розшук

17:07

Скасовано постанову Матіоса про «засекречення» декларацій військових прокурорів

12:55

І цього тижня Зеленський не зможе відібрати у Авакова Нацгвардію

12:23

Бюджет-2020 презентують нардепам у п’ятницю

12:11

Посольство США сподівається, що нова ЦВК буде не гірше той, що розігнав Зеленський

11:59

Богдан - о фракції «Слуга народу»: там є «божевільні, психічно хворі»

08:41

Доба ООС: поранено одного військовослужбовця

15 сентября


17:27

Рада отримала проект держбюджету-2020

09:03

Доба ООС: обстріли не припиняються

14 сентября


14:59

Зеленський наклав вето на Виборчий кодекс з відкритими списками

08:50

Доба ООС: поранено вісьмох наших військових

13 сентября


18:44

У Кремлі наполягають: спочатку фіксація «формули Штайнмайера» - потім «нормандська» зустріч

17:26

Для Коломойського відкрилося «хороше вікно»: крізь нього він бачить вихід із ситуації з ПриватБанком

16:52

Меру Дніпра не пробачили вигране у Зеленського парі: у міськраді обшук

13:58

Порошенко прийшов на допит до ДБР – ДБР прийшло з обшуком до банка Порошенка

13:34

Стало відомо, під приводом чого намагаються вилучити у ПриватБанку документи, «пов'язані з юридичним захистом банку»

13:20

Зеленський прокоментував «фото тижня»

12:19

Чоловічки Зеленського передумали відстороняти Геращенко від засідань Ради

12:08

Зеленський: АМКУ перезапускається – голова АМКУ залишається

11:38

Рада розпустила ЦВК

10:06

Нацрада з питань ТБ створила групу для захисту інформаційного простору

09:36

Екс-заступник голови ЦВК: розпуск Центрвиборчкому - підґрунтя для референдумів

08:53

Доба ООС: загинув боєць Нацгвардії

ПРЯМАЯ РЕЧЬ

Мороз и Юля: бред чудесный!

Во вчерашней «тронной речи» новый спикер Верховной Рады заявил, как отрезал: «Обязательств ни перед кем у меня нет».


«Самый моральный» украинский политик, разумеется, говорил в этот волнительный для него час об «обязательствах» перед проголосовавшими за него «регионалами», социалистами и коммунистами (двумя «нашеукраинцами» можно пренебречь – во всех смыслах). И все же Сан Саныч увлекся красотой переживаемого момента, поскольку даже не счел нужным озвучить хоть самую дешевую, самую избитую «отмазку» - что-то вроде «у меня есть обязательства перед народом, моими избирателями».

Нисколько не сомневаясь, что уже сегодня утром Мороз вновь ударится в рассуждения о «морали», «ответственности» и «обязательствах», мы хотим лишь напомнить ряд его высказываний последних дней – проследить весь извилистый путь этого пламенного носителя «морали» не является задачей этой заметки.

Итак:

Заседание ВР 14 июня 2006 года:

10:21:21

МОРОЗ О.О.

Шановні коллеги народні депутати, громадяни України.

Сьогодні ситуація в нашій державі надзвичайно складна і, найперше, складна економічно. Наша фракція, її професіонали, які працюють в економіці, працювали в економіці, підготували заяву, яку ми обнародуємо з цього приводу і вона свідчить про набагато інші гірші цифри, ніж ті, які прикро, Але озвучені урядом, на сьогоднішній день.

Ми напередодні серйозної кризи і треба виходити з того, що вона реально існує. І треба вжити заходів, які б не дали можливості розгорнутися їй так, щоб це набуло незворотніх наслідків.

Вирівняти цю ситуцію можна тільки чіткою, добре організованою владою. Ми бачимо, що процес створення коаліції як джерела цієї влади затягнувся невиправдано. 82 дні витрачено на те, щоб знайти компромісне рішення, яке задовольнятиме суспільство і гарантуватиме стійку владу в Україні.

Сьогодні різні політичні сили намагаються дати пояснення на свою користь з цього приводу. Я би хотів торкнутися кількох об’єктивних речей, які не можуть нас залишати байдужими до ситуації, що склалася. Сьогодні в засобах масової інформації цілком прослідковується тенденція з боку наших партнерів по переговорах з „Нашою Україною” зробити винними соціалістів. Про те, що вони непоступливі, що вони виставляють нереальні умови і так далі. Я би хотів пояснити радіослухачам і телеглядачам перш за все, ми з самого початку вели послідовну лінію в напрямку створення коаліції на відомих принципах, залежно від підсумків виборів. І порахували з всіма представниками політичних сил, які брали участь в переговорах документ ще до 26 числа з тим, щоб 26 березня підписати цю угоду і на ній основі робити інститути влади. Ті, хто нас сьогодні критикує, відмовились офіційно від такого формату і сказали: „Це перегорнута сторінка, давайте шукати інші засади, виходячи з політичних умов і політичних компромісів”. Врешті-решт ми дійшли до того стану як сьогодні він є, коли документ підготовлений, а підписати його не можна, бо виставляються знову ж таки умови, котрі не прийнятні для суб’єктів переговорів. Мова йде про те, що ми не згодимося на те, щоб можна було знову повернутися до системи влади, яка була при Кучмі. Коли партія, яка мала в своєму запасі шість процентів довіри (от «Обкома»: ввиду вчерашнего избрания Мороза вынуждены напомнить, что на выборах 2006 года Соцпартия и до 6% не дотянула), фактично, здійснювала владу на всіх рівнях, але тоді була інша модель державного управління. А коли сьогодні виставляється пропозиція, давайте ми із формату переговорів, із предмету переговорів виведемо голів адміністрації, частину міністрів, голів комітетів і так дальше. І дамо це все право безпосередньо робити одному чоловіку без права втручання в цей розподіл. Тоді виникає питання, а хто ж буде відповідати за всі ці речі, яким чином будувати владу відповідальну і коаліція має відповідати за ці кандидатури. Ми категорично проти цього. Але, зважаючи на те, що сьогодні виставляється проблема таким чином, це, бачите, зокрема, Мороз як голова партії виставляє свої претензії на посаду Голови Верховної Ради або що партія вимагає цього, то я хочу сказати таке, ми згодні зняти цю претензію. Але…

(О п л е с к и)

Але при тому, що весь розподіл буде здійснений на принципі пропорційному, починаючи від заступника голови райадміністрації і закінчуючи всіма міністрами, головами комітетів, Генеральним прокурором і іншими посадовими особами.

(О п л е с к и)

Я прошу уваги! За інших умов, ми залишаємо за собою право вільного вибору. Вчора ми почитали заяви Прем’єр-міністра, інших керівників „Нашої України” про те, що вони змінюють формат переговорів. Будь ласка, ми залишаємо за собою право вибору так само, як і ви, а якщо ви сьогодні дасте відповідь на те питання, на нашу пропозицію конкретну, то тоді є предмет для переговорів. За інших умов такого предмету не існує.

Дякую.

ВМЕСТО ЭПИЛОГА

Тот же день, то же заседание ВР.

10:41:36

ТИМОШЕНКО Ю.В.

І сьогодні з цієї трибуни Олександр Мороз, це дійсно великий політик України, відмовився від посади спікера для того, щоб показати, чого варті всі інші політики в нашій державі. І я вас переконую, що цей крок Мороза і Соціалістичної партії, коли він заради розвитку демократії, заради розвитку України, заради того, щоб не зрадити мільйони людей, відмовився від цієї посади, не буде основою для створення коаліції. Я переконую вас, що сьогодні у другій половині дня знайдуться інші причини, знайдуться інші умови і ультиматуми, які все одно будуть лежати в основі створення коаліції „Нашої України” і Партії регіонів.

А тепер я скажу, в чому у народу України є надія. А надія є в тому, що не всі зрадять. Це перше.


"ОБКОМ"

Версия для печати  Версия для печати

07 Июля 2006 08:56


 

 

Генпрокурор Луценко каже, що 31 травня врятував ціле місто. На яку нагороду він, на Вашу думку, за цей вчинок заслуговує?

Запрошення на чергове засідання РНБО України (5)

Обрання членом РНБО врятованого їм міста (14)

Дострокового присудження звання Генпрокурор-лейтенанта (16)

Повного зібрання підручників юридичного вишу (64)

Червоного диплома юриста з золотими літерами (6)

Медалі «Рятівник Третього Тисячоліття» (133)

Урочистого рукостискання від Зеленського (52)

Введите, пожалуйста, цифры с рисунка: