декабря

ВІДЛУННЯ ПАКТУ

«Гумова дупа» путлера і ще одна відома дупа

Учора, 1 вересня, путлер прибув у тимчасово окупований Кенігсберг і провів для російських школярів “урок про важливе”. У його промові варто звернути увагу на два фрагменти. Перший, звісно, про школи тимчасово окупованого Донецька і Кримський міст.

02 09. 14:19ДО СВЯТА ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРУ

Дні нашого прапору

На початку березня у чаті нашої київської багатоповерхівки хтось з сусідів запитав, де зараз знаходяться ключі від горища (від підвалу, що розглядався як варіант бомбосховища, знайшли раніше) - щоб дістатися на дах. Навіщо лізти на той дах? - виникло зустрічне питання. Щоб прапор України на даху встановити, відповіли сусіди.

23 08. 15:01ПІСЛЯ ПРЕМ’ЄРИ

«Даша»

Наприкінці грудня 2022 р. у російськомовних кінотеатрах Латвії відбулася прем’єра художнього фільму “Донька Дарка” (оригінальна назва “Дочка Даша”, виробництво Ризької кіностудії, творче об’єднання “Хорошие русские”). У цій стрічці протягом двох годин розповідається про життя та загибель Даркі Дугіної, яка 20 серпня цього року стала жертвою ДТП з “хлопком”.

21 08. 18:58ЗАВЖДИ “НЕ НА ЧАСІ”?

Червонозоряний ім. Лобановського

Не те що декомунізація - навіть влучання російської ракети два місяці тому не змогло збити з будинку на київському проспекті імені Лобановського табличку зі старою, тобто - радянською, назвою.

27 04. 19:15ОРДА НАРОДІВ

Журавлі над Києвом, даги під Києвом

Минулого тижня в небі над нашим районом з’явилися великі птахи. Летіли на північ, їх було більше десятка. Здається, то були журавлі. Це припущення неабияк зіпсувало настрій. І щоб якось його покращити, вирішив їх перерахувати і зробити ставку, як у рулетці - на “парне/непарне”. Тобто: якщо випаде парне число птахів, то все буде гаразд...

11 04. 12:41THEATRUM MUNDI

Bесь світ - драмтеатр (до Всесвітнього дня театру)

На стіні нашої київської оселі - світлина 40-річної давнини. На фото дві молоді людини на сходах східного фасаду драматичного театру Маріуполя (тоді ще Жданова), тобто - ми... Від руїн, на які 16 березня перетворила театр-бомбосховище русня, 10 хвилин пішки до оселі наших рідних. Зв’язок з ними перервався ще 5 березня.

27 03. 21:1324.02.2022 – 24.03.2022

Таємне диво - кожну мить

То не сурми грають — то сирена виє. Біля перехрестя розвертається автівка і їде у протилежний - відносно напрямку свого попереднього руху - бік. Маневр, якщо, звісно, його було спровоковано саме сиреною (а не тим, що вдома праску забули вимкнути), здається безглуздим і смішним.

24 03. 09:12...ПОНЕСЕ З УКРАЇНИ КРОВ ВОРОЖУ

Шлях пермського ОМОНу: Чечня - Україна - цвинтар

Провінційні сайти РФ вже тішать читачів “розгорнутими репортажами” з похорон “денацифікаторів” ХІХ століття. Наприклад, учора, 11 березня, в уральському облцентрі Перм (Пермь) відбулося урочисте поховання трьох місцевих омонівців, що загинули в Україні ще (увага!) 25 лютого, - тобто на другий день війни.

12 03. 14:47КИЄВЕ МІЙ

Денна варта, або 8 1/2

Учора, 10.03.2022, прийшлося трохи побігати у справах по нашій чудовій столиці, а заодно й з’ясувати, чи немає десь підозрілих диверсантів, ознак зради чи невпевненості у нашому переможному майбутньому, або проявів безладу, ганьби, зубожіння тощо.

11 03. 12:46СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Декілька слів

Другий тиждень, як і протягом сотень років, російська орда намагається зруйнувати вщент нашу країну, наше життя. А ти вже другий тиждень не в змозі знайти найголовніші слова — зокрема й про те, що відбувається на твоїх очах у Києві, про те, що відчувають твої родичі у підвалах Маріуполя і Харкова, - хоча краще підвал називати “сховищем”, так якось надійніше...

04 03. 08:19
Редакция.   Реклама.   Стартовая.
Copyright © 2004 «Обком». All rights reserved
Design © 2004 Max Bezugly